Na dvoranskem Prvenstvu Slovenije za pionirje in pionirke U14, sta se znova izkazala Jure

Slapšak na 60 m in Jaša Pilih na 600 m, ki sta osvojila srebrni medalji. Njun velik uspeh so z

visokimi uvrstitvami dopolnili še nadarjena Lara Jelenc in Filip Golež v teku na 600 m, kjer

sta oba osvojila visoki peti mesti, B finalist šprinta pa je bil tudi Izak Vrabič, prav tako pa je

bil peti tudi Jaša Pilih v sprinterski disciplini teka na 60 m, Jaša je tako nastopil v dveh

posameznih disciplinah in s tem ponovno potrdil svoj razkošni potencial.

Izkupiček kar treh finalistov v šprinterskih disciplinah, kjer je največja konkurenca mladih

atletov je tudi velik pokazatelj za lep razvoj in zanimanja šprinta v prihodnje. Tudi vse

hitrejši Maks Kovač je bil blizu finala na 60m in tako osvojil 11. mesto. Mladi tekači na

srednje proge pa imajo svoje velike vzornike že znotraj skupine na treningu, zato je njihova

razvojna pot precej lažja. Odlični organizatorji tekmovanja in številni mladi atleti in atletinje

so celjsko atletsko dvorano zapolnili v pisane barve veselja in navdušenja pa tudi učenja.