utrip1

V zadnjem obdobju se je število rekreativnih tekov pri nas močno povečalo, saj je v skrbi za zdravje in dobro počutje, aktivnih vse več tekačev in tekačic. Rekreativni tekači pa se radi udeležujejo tudi tekmovanj v tujini, saj je vsak tekaški nastop turistično pogojen še z obiskom katere izmed znamenitosti lokalnega organizatorja.

Minuli vikend so tekli:

Jana Pugelj Selič, na Reki (CRO) v ekipi Atlantic Trade na 5000m in z osvojeno posamično bronasto medaljo!!!

Jože Mori, je v skoraj domačem Bleiburgu ( A ) tekel na 8,4km dolgi trasi in osvojil 1. mesto!!

Martin Ocepek, je pod pritiskom domačega okolja slavil na prvem teku v Rogaški Slatini 10km

Katja Krašovec in Mojca Baš, sta na Nočnem teku po ulicah Celja na 10km razdalji presenetili prav vse, tudi sebe z odličnima dosežkoma.

Cinta Žohar, se je na teku pri Sveti Trojici v Slovenskih goricah, ki je potekal v okviru ŠIK pokala, podala na razgibanih 9,4km, ter osvojila 3. mesto !!
Na istem teku sta se trudila Dejan Žohar (5 ) in Jože Škodnik ( 4. absolutno) in bila znova uspešna!!